Художниця Тетяна Мялковська

Тетяна Мялковська — українська художниця, майстриня, арт-терапевт, популяризатор народної творчості та традиційних промислів, засновниця арт-студії… Вона не тільки захоплено малює сама, вона вчить цьому дітей і дорослих…Образи на роботах Мялковської стилізовані та декоративні, виконані в експресивній манері з домінантою кольору. Стиль фольк-модерн.

Мялковська Тетяна Володимирівна народилася  26 квітня 1970 року в селі Поріччі Львівської області. У 1989-1994 роках навчалася у Волинському державному університеті (інститут мистецтв). Засновник і керівних художньої дитячої студії “П’ятерня”. Член Національної спілки художників України (2002 рік). Вивчення забутих традицій та обрядів Полісся, зібрані переповіді, пісні старих людей, мисткиня трансформує в колекції художніх розписів скринь, шафів, кухрів. В малюнках беруть участь елементи забутих орнаментів, оригінальних стилізацій. Працює над створенням моделей одягу (ужиткового в техніці «батик» та інсталяційних, в техніці паперової пластики та ін. матеріалів), котрі експонує на показах щорічно.
Постійний учасник та ініціатор творчих акцій, виставок, проектів. Живе в м.Луцьк.

Грушки Кауфмана

 

      

І старість і радість                                                                                                Колодка

 

Мадонна з коровою

 

Може мене почули

 

Побиті горшки

 

        

Полуднева панна                                                                      Ранкова панна

 

Рожеве вино і худоба

 

Скоро Купала

 

Та, що вміє чекати

 

У кожній жінці живе Гальшка

 

Українські художниці

 

Червоний борщ

 

Чистий четвер

 

Човни об’єднюють два берега

 

         

      

 

          

      

2 коментарі до “Художниця Тетяна Мялковська”

  1. Дякую за таку гарну зібрану роботу. Дивно те, що кілька з цієї колекції вже розійшлися по світу ( майже всі) і що я їх ніколи не побачу. А одну з цих робіт я замалювала.
    Дякую за те, що знайшли і зберегли.

    Відповіcти

Залишити коментар