Кіналь Олег Степанович народився 24 вересня 1966 року в м.Бережани Тернопільської області. У 1986 році закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. Івана Труша, а у 1995 – Львівський поліграфічний інститут ім. Івана Федорова. Член Спілки дизайнерів України з 2002 року.Художник, дизайнер, графік, книжковий ілюстратор, художній редактор
Савчак Романнародився 26 лютого 1970 року в с.Розлуч Турківського району Львівської області. Навчався в РХСШ ім.Т.Шевченка та Львівському державному університеті ім.І.Франка. За професією вчитель історії, а за покликанням художник.