Парута Дмитро Петровичнародився в 1948 році в с.Добряни Львівської області. Навчався у Вижницькому училищі прикладного мистецтваі, потім – в Українському Поліграфічному інституті ім. І. Федорова. У 1979 р. закінчив Львівську Академію мистецтв. Викладач Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. Художник- графік, нонконформіст. Член Національної спілки художників України (1989).
Пазинюк Марія Василівна народилася 03 вересня 1994 року в селі Пороги,Солотвинської ОТГ Івано-Франківської області. Закінчила Івано-Франківське Вище художнє професійне училище № 3 по спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво” (2015), Навчально-науковий Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Образотворче мистецтво»(2017) та Університет Короля Данила «Дизайн» (2019р.).
Мельничук Оксана Дмитрівнанародилась 25 квітня 1979 року в місті Івано-Франківськ. В 2001 році закінчила художній факультет Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. , також в 2006 році – Львівську національну академію мистецтв. Член Національної спілки художників України (2013)
Гавриш Янанародилася 15 січня 1964 року в м.Запоріжжя. Закінчила Миргородське художнє училище та Львівську академію мистецтв. Проживає в м.Києві.Така тиха, така тепла осінь…
ПРОКОПІВ ПЕТРО МИКИТОВИЧ Народився 18 січня 1947 року в селі Камінне Надвірнянського району Івано-Франківської області. В 1968 році закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім.Івана Труша, також в 1991 році закінчив художньо-графічний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. Василя Стефаника. Член Національної спілки художників України (1988). Заслужений діяч мистецтв України (2017).
Коновалов Ігор Анатолійович народився 07 липня 1965 року . Закінчив Дніпропетровське державне художнє училище ім. Є.Вучетича, а пізніше Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (1993). Живе і працює в м.Києві
Кріушин Олександрнародився 29 листопада 1982 року в смт.Багерове АР Крим. Закінчив художнє училище м.Керч (2001), а пізніше Харківську державну академію дизайну і мистецтв (2012). Проживає в м.Харкові.Член Національної спілки художників України (2012)
Романюк Ярослав Михайлович народився 28 жовтня 1985 року в с. Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області. Навчався в дитячій художній школі в м. Надвірна, далі Івано-Франківський будівельний ліцей і спеціальність виконавця художньо-оформлювальних робіт (2003). В 2008 році закінчив навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (художній факультет). Проживає в м. Калуш Івано-Франківської області.Полум`яний захід
Брандт Сергійнародився у м. Житомирі у 1963 році У 1982р. закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка, а у 1990 році – Національну Академію образотворчого мистецтва та архітектури за спеціальністю архітектора. Живе і працює у м.Києві.