Губенко Віталій Платонович народився 17 червня 1933 року на хуторі Вовковому Миргородського району Полтавської області. Закінчив Миргородський керамічний технікум (1957), Київський державний художній інститут (1969). Працював у галузях станкової та книжкової графіки, станкового живопису. Член Національного спілки художників України (1978). Жив і працював у м.Києві. Помер у Миргороді 20 січня 2018 року.
Седюк Юліянародилася в 1968 році в місті Кривий Ріг. У 1987-1992 роках навчалася в Криворізькому державному педагогічному інституті (художньо-графічний факультет). З 1997 року живе та працює у Києві. Член Національної спілки художників України.
Мішуровський Віктор Васильовичнародився 26 квітня 1957 року у с. Вершино-Кам’янка Кіровоградської області. Закінчив Криворізький державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет (1984). Член Національної спілки художників України з 1992 року