Кучабська Ганна Михайлівнанародилася 26 травня 1962 року в с.Вербівці Івано-Франківської області. Закінчила Львіське училище прикладного та декоративного мистецтва ім. І.Труша та Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова. Працює викладачем та головою циклової комісії графічного дизайну Львівського фахового коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім.І.Труша.Членкиня Національної спілки художників України, Mondial Art Academia та міжнародного акварельного товариства IWS
Могилат Тетяна Генадіївнанародилася 20 лютого 1966 року в м.Києві. Закінчила Республіканську художню середню школу ім. Т. Шевченка (1984), а у 1989 році Український поліграфічний інститут у Львові. Член Національної спілки художників України (2015)