Художник Олег Щербаков

faa529aebe42                                   Картини Олега Щербакова,  художника з Кривого Рогу, незмінно привертають до себе увагу. Соковита гамма і тепла атмосфера полотен не залишають байдужими ні професіоналів ні звичайних любителів, нагадують нам дні з власного дитинства. Картини зображують сюжети, що називається “поза часом”. Так було, напевно, і 50 років тому, і минулого літа.  В цьому і є секрет чарівності картин Олега Щербакова.   

122712187_0_SCHerbakov_Oleg_hudozhnik

 

Олег Щербаков народився в німецькому місті Магдебурзі 24 лютого1963 року в родині військовослужбовців. Завдяки частим переїздам сім’ї, дитині випала чудова можливість познайомитися з різними культурами і місцевостями. Одного разу бабуся застала Олега з вуглиною в руці – майбутній художник намагався намалювати кухонне начиння і посуд. Талант до малювання і різним виробам став яскраво проявлятися ще з дитинства. Доля Олега була вирішена – він став помітним художником-живописцем.

0_482c8_952699fa_XXL

0e1023650e7c

4c550809d968

7c3bb5d1f514

21c43ff2ad38                                              Осінь

81d99d8b2712

953b86cc1108

8518bd5af22c7321233beaf58497c3c9                                           Андріївський спуск

1295885235_pic05 (1)

Закінчив художньо-графічний факультет в Криворізькому державному педагогічному університеті (нині Криворізький національний університет), де після випуску й донині працює старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва з таких дисциплін, як малюнок, живопис, композиція, пластична анатомія.

a98e8f7ae1ad                                          Осінь в парку

andreevskiy-spusk-kiev-oleg-shcherbakov                                                   Андріївський спуск

autumn-gold                                                Осінь

birch-grove

c97beb348eba

cc7307764ec0

cef56ebeda0f

d7f739078aaf dvoe-osenniy-park                                               Двоє.Осінь
Важко охарактеризувати стиль, в якому пише Олег. Це і романтика і ретро і реалізм. У будь-якому випадку його роботи світлі і радісні. Особливо вражає його серія літніх, кримських картин. Це не нескінченні морські простори і не гірські пейзажі.  Це і пейзажі, і  діти грають біля моря, жанрові сценки з життя відпочиваючих. Всі роботи написані з любовю до моря, Криму та літа.

forest-lake                                   Чудовий морозець

medovyy-vecher-novyy-svet                                     Медовий вечір

novyy-svet                                    Новий світ

parijskoe-kafe-oleg-shcherbakov                                  Парижське кафе

retro-jalta-oleg-shcherbakov                                     Ретро-Ялтаromantic                                     Романтика

vecher-v-peterburge-park-pobedy                                      Вечір

v-gurzufskoy-buhte-oleg-shcherbakov                                    В гурзуфській бухті

voyage-blue-bay-simeiz                                      Прогулянка біля моря

zimushka                                       Зимонька

5 коментарів до “Художник Олег Щербаков”

 1. Не знаю, имею ли я право оставлять комментарии на украинском сайте, ведь я из России и до сих пор не приходилось этого делать. Не могу не выразит восхищения работами художника, такой красоты я давно не видела, особенно мне понравилась тема “Осень”, “Ретро”, да и все пейзажи тоже. Попыталась ещё поискать на сайтах, где я обычно смотрю картины, но очень много заблокировано, и только здесь представлено много картин. Спасибо за такую красоту!

  Відповіcти
 2. Как по-мне эти работы чистый плагиат работ других художников на тему Крыма.
  Все однотипно

  Відповіcти
 3. Не можу погодитися з паном Андрієм, в цьому світі вже давно все повторено сотні і тисячі разів, лише кожний митець привносить в нього своє неповторне. Я кілька років тому замовив репродукцію з його міського пейзажу, що першим розміщений тут на сайті, і мені не набридає милуватися ним.

  Відповіcти
 4. Дуже гарно виконано, це гарний талановитий педагог та художник, добра, чемна та порядна людина, з якою легко вчитися та працювати, памя’таю завжди, назавжди залишиться у памятi випускникiв та студентiв.

  Відповіcти

Залишити коментар