Лялька-мотанка – прадавній український оберіг, символ зв’язку між поколіннями. У картинах показане поєднання минулого з існуючим, утворюючи в цілому фантасмагорійний образ. Нежива лялька попередніх століть перетікає у сьогодення і зливається в одне ціле з реально існуючою жінкою з плоті і крові. Жива мотанка уже не предмет, а особистість зі своїм характером, думками і поглядами, вона втілення минулого, що ожило.У образах використовуються традиційні народні мотиви та втілюються у сучасній манері.
Місяць: Серпень 2018
Художниця Тетяна Мялковська
Тетяна Мялковська — українська художниця, майстриня, арт-терапевт, популяризатор народної творчості та традиційних промислів, засновниця арт-студії… Вона не тільки захоплено малює сама, вона вчить цьому дітей і дорослих…Образи на роботах Мялковської стилізовані та декоративні, виконані в експресивній манері з домінантою кольору. Стиль фольк-модерн.
Художник Дмитро Коваль
Провідні течії в творчості Дмитра Коваля – імпресіонізм і пуантилізм, які живописець об’єднав з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.
Художник Павленко Леонід
Павленко Леонід Васильович народився 23 квітня 1970 року в с. Бондарівка Коростенського району Житомирської області. У 1983 – 85 роках навчався в дитячій художній школі м. Коростень (вчитель Л.Г. Баранівська). З 1985 по 1990рік – навчання в Одеському державному художньому училищі ім. М.Б. Грекова. 1996 – 2002 роки- навчання в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури . З 2002 по 2005 рік – стажування в творчих майстернях асистентури при Українській Академії образотворчого мистецтва і архітектури (професор Гурін В.І.). З 2005 року – магістр живопису. З2008 року – викладач кафедри живопису Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. Член Національної спілки художників України (2003).