В картинах Тараса Данилича зображено життя карпатського народу, вікові традиції етнічних груп Закарпатського регіону та тяжку кропітку працю.Його малярство за своїм походженням має глибокі закарпатські традиції, могуть професійної школи Закарпатського живопису, яку майстри попередніх генерацій виплекали на очах публіки протягом цілого століття. Данилич Т. Ф. – талановитий, вдумливий, знаючий свою справу майстер..
Данилич Тарас Федорович народився 07 березня 1945 року в селі Тур’я Поляна Закарпатської області. В 1964 році закінчив відділення художньої обробки дерева Ужгородського училища прикладного мистецтва. З 1964 по 1975 роки працював художником-реставратором в Закарпатському краєзнавчому музеї. Творчу діяльність розпочав у 1975 році. Із 1989 року член Національної Спілки художників України.
За високий професійний рівень та значний внесок у формування та збереження мистецьких традицій та культури краю у 1997 році отримав диплом лауреата обласної премії ім. Й. Бокшая – А. Ерделі за твори «Ярмарок», «Свято Покрова в с. Кострино» та «На Великдень». За значний особистий внесок у культурний розвиток України 23 серпня 2005 року присвоєно почесне звання «Заслужений художник України».
Осінній спів
Празник святого Іллі в селі Буківцево
Усі без винятку картини Данилича мають стабільну формулу пластики. Вона непорушна у великих багатолюдних сценах, де огром празного люду ніби усталює традиційні уявлення про зміст і характер народного життя, в алегоричних натюрмортах, де гарбуз, яблуко, качан кукурудзи, крашанка, дзбан вина конкретизують природну суть усталеного порядку, спосіб існування людини в цих умовах, що їх час залишає поза увагою. Мистецьким кредо художника є дивовижна подібність малярства до української пісні. Вся його творчість – немовби гімн українській землі та її людям. Особливе місце у творчості художника посідає захоплення народним зодчеством краю. Працює у техніці темперного та олійного живопису. До кращих творів художника відносяться: «На полонину», «Вхід до церкви. Моління біля хреста», «Княгинські дині», «На Великдень», «Біля тину».