Орльонов (Орленов) Артур Олегович народився в 1973 році у Ташкенті. В 1988-1992 роках навчався в Ташкентському художньому училищі ім. П.П.Бенькова. В 1999р. закінчив Українську Академію образотворчого мистецтва, в 2003 аспірантуру (батальний живопис) .
Дипломною роботою А. Орльонова була робота по створенню діарами на тему славетної “Битви під Берестечком” ( робота виставлена у Запоріжському музеї на о. Хортиця).
Сьогодні Артур Орльонов головний художник студії Українського батального мистецтва . Художник є автором серії картин, присвячених історії України, які були створені в рамках патріотичного проекту “Україна: історія великого народу”,
З 2009 року художник плідно працює по створенню широкомаштабних робіт присвяченних славетним подіям і постаттям в історії держави, в рамках проекту “Україна: історія великого народу” . В цьому напрямку відомі картини присвяченні засновникам столиці слов’ян міста Києва, героям битв Грюнвальдської ( 1410 р.) та на Синіх Водах ( 1362 р.).
Галицькі хоругви в Грюнвальській битві 1410 року
Авторські копії картин починають розміщувати в своїх галереях музеї і навчальні заклади. Так копії картини ” Галицькі хоругви в Грюнвальдській битві . 1410 рік” розміром 3 на 5 метрів, виставлена у Жидачеві в картинній галереї і найбільшій аудиторії університету ” Львівська політехніка”.
Князь Данило Острозький в битві на Синіх Водах. 1362 рік
Заснування Києва
Аскольд
Кий з батьком приймає гунських послів. 450 рік
Прийом князя Кия в Константинополі. 485 рік
Найвідомішою серію картин А. Орльонова безумовно є картини присвячені життю найславетніших українських князів Остозьких.
Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). Києво-Печерська Лавра. 1443 рік
Острозька біблія
Констянтин Остозький Федір Остозький
Іван Федорович ( Федоров )
Високу оцінку в творчих колах і серед широкого загалу отримали роботи присвяченні гетьману Богдану Хмельницькому і полковнику Івану Богуну.
Іван Богун
Богдан Хмельницький
Взяття Кафи
Каїр
Київ
Конотопська битва
Оборона Кієвця на Дунаї. 487 рік
Полтава
Україна славетна ( Хрещення України-Русі )
Ярослав Мудрий
Ірина Володарівна
Правдива історія України ще не написана.
Тому певні представлені картини, при всій художній привабливості, по сюжетам і поданим героям є сумнівними.
Чому?
Перегляньте матеріали блогу СВЯТОЯР – https://sviatoiar.uamodna.com
Там є відповіді…