Володимир Петрович Липовий народився 25 лютого 1950 року в м.Львові, член Національної спілки художників України. Пише картини на біблійні сюжети, а також історичні, пейзажі і вільні композиції в стилі постмодерну. Картини пов’язані з біблійними сюжетами поєднують в собі традиції східної іконопису та західноєвропейського мистецтва.
Твори цього художника, ввібравши в себе традиційні риси мистецтва Західної України ХХ ст., переосмислились в його свідомості в якомусь калейдоскопі і придбали абсолютно нові, небачені досі грані, – сказав народний художник України Дмитро Крвавич. – Його образне мислення – це філософська замисленість, епічність і романтизм. Але всі ці риси постали перед нами в сучасних, модифікованих через нетрадиційний творчий спосіб мислення формах. Більшість картин з історичної тематики були написані в 70-х – 80-х роках ХХ століття. Роботи, які з’явилися на замовлення написані на початку ХХІ століття. Мальовничий стиль Володимира Липового продовжує традиції Східноєвропейської школи живопису. Художник працює в олійному живописі але переважно в техніці пуантилізм.
Пуантилізм (фр. Pointillisme, буквально «точковість») – стилістичний напрямок у живописі неоімпресіонізму, що виник у Франції близько 1885 року, в основі якого лежить манера письма роздільними (неізольованими) мазками правильної, точкової або прямокутної форми.
Триптих «Князь Данило Галицький»
Ліва частина “Учитель” Центральна частина “Мати”
Цикл робіт “Гомоніла Україна, довго гомоніла”
Святий Юрій-покровитель м. Львова
Дивний світ Олекси Новаківського
Диптих “Безсмертні генії”. Іван Франко
Диптих “Безсмертні генії”. Тарас Шевченко
Серія робіт “Геральдика земель України”