Карпатські мотиви Богдана Бойчука

Оновлення і збагачення традицій національної пейзажної школи, підвищений інтерес до колористичних якостей картини, поглиблення виконавської майстерності – ось коло проблем, що розв’язує живописець. Його незмінно приваблює світла лірика природи, поетичні пейзажні закутки.

veluka222

Могутнісь Карпат, 2010 р.

 

Boj4yk

 Бойчук Богдан Васильович

професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та реставрації ім. М. Фіголя Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

Зимові візерунки

Зимовий ранок

Народився Богдан Бойчук 28 січня 1959 року в с. Крилос Галицького району Івано-Франківської області. Закінчив Косівський технікум народних художніх промислів ім. В. Касіяна (1976 р.) та Львівський поліграфічний інститут ім. І. Федорова, відділення художньої ілюстрації книги (1986 р.).

Барви осені

Барви осені

В горах

В горах

Гармонії літа

Гармонія літа

Свою трудову діяльність у вищому навчальному закладі розпочав 1987 р. на посаді асистента кафедри образотворчого мистецтва, креслення і праці Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника. З 2005 р. працює на посаді завідувача кафедри образотворчого мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Науковий ступінь кандидата мистецтвознавства отримав за написання дисертаційної роботи «Декоративне мистецтво Покуття XIX–XX ст.», яку захистив у 2000 році на засіданні спеціалізованої вченої ради Львівської академії мистецтв.

Zyma-v-Dzembroni-75h100

Зима в Дземброні

Гірське село

Гірське село

Зимовий ранок

Зимові візерунки, 2011 р.

Член Спілки дизайнерів України, Відмінник освіти України, відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Вчителі по фаху: З. Кецало, М. Фіголь, В. Гурмак.

Могутня мелодія

Могутня мелодія

Пробудження

Пробудження

Працює в галузі мистецтвознавства, станкового та монументального живопису. Твори знаходяться в музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.

З 1987 р. учасник обласних, всеукраїнських, міжнародних художніх виставок та пленерів. Автор 3 персональних виставок. Упродовж 2005-2011 рр. організував більше двадцяти художніх виставок викладачів кафедри в кількох областях України та за кордоном.

Симфонія Карпат

Симфонія Карпат

Сільські новини

Сільські новини

Сінокос

Сінокіс

Чорногори кличуть

Чорногора кличе

Дуже вражає тонке, колористичне чуття митця, що допомагає створювати на полотнах багато ньюансовану гармонію барв.

Залишити коментар