Галерея картин художника Василя Ходаківського

Василь Ходаківський народився 16 січня 1962 року в смт. Поліське, Київської області. В 1982 році закінчив Київський художньо-промисловий технікум (нині Художній інститут декоративного мистецтва ім. Бойчука).
В 1992 році закінчив Київський державний художній інститут (нині Національна Академія образотворчого мистецтва та архітектури), живописний факультет, майстерня монументального живопису (керівник Стороженко М.А.). Член Національної спілки художників з 1992 року.

Соняхи
Монастирська долина
Тривога в степу
Бані
Вальс
Вечірній рай
Він та вона
В лопухах
Вмикай форсаж
В ромашках
Його бджоли
Морська сюїта
Перед дощем
Поскриптум.Ні,це не дьявол…Це докір всьому людству.
Початок
Прогулянка лісом
Прогулянка під дощем
Спогади з дитинства
Тетерів
Трансформація
Туман над рікою
У пошуках миру
Африка
Шанхайський дощ

4 коментарі до “Галерея картин художника Василя Ходаківського”

 1. Ні, ну це ж дати так!
  Особливо ця його “Самотність”!..
  (Лапки можна розуміти також як такі, що не просто оформлюють назву в написанні – а й визначають смисл в бік “іронізування”: тобто маю на увазі, що “самотньою” та картина щось не виглядає – в усякому разі там немає того смутку, який зазивичай супроводжує самотність (може, саме тому й здається, що її немає).
  Сонце проривається крізь дерева ніби постріл з гармати: це невимовно!!! ))
  Поважно!

  Відповіcти
 2. Художник той, що має що сказати глядачеві. А п. Василь має свою тему і говорить своїм голосом. Всі ро боти грамотні в композиції, а сам художник більше по мисленню монументаліст, як станковіст. Колір вишуканий і не повторюється має широкий діапазон гам палітри, хоч сам художник не є пленерист.

  Відповіcти
 3. Василь мій улюблений художник і я обожнюю його роботи особливо ранок і замріяна, та і не можна чітко сказати яка із робіт подобається більше, всі неймовірні! Талант від Бога! Тільки жаль що не маю його жодної роботи в своїй колекції, але ще мрію все ж таки мати. Успіхів в творчості!!!

  Відповіcти

Залишити коментар