Аркадій Пугачевский народився 19 жовтня 1937 році в місті Києві.
Закінчив графічний факультет Українського поліграфічного інституту. Взяв участь в більш ніж 50 міжнародних виставках станкової графіки і екслібриса. Отримав 18 нагород в Бельгії, Великобританії, Італії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Польщі, США, Японії. Член Товариства граверів по дереву (Великобританія).
Місяць: Вересень 2016
Художник Володимир Городиський
Найточніше про творчість Володимира Городиського написала дружина художника, мистецтвознавець Лариса Бондар: „В основі творчої діяльності майстра – його роздуми про вічні гуманістичні цінності, його позиція – створення прекрасного світу мрій, красу природи та її вплив на наші душі”.
Пейзажі рідної землі Валерія Алещенка
Любима тема у творах Валерія Алещенка – образи рідної природи, які викликають самі світлі почуття. За зовнішньою простотою яких ховається виключно глибокий, емоційно-образний зміст.
Художник Каріна Волошко
Дивовижний живопис Ольги Ковтун
Ковтун Ольга Сергіївна народилась 7 лютого 1983 року в м. Житомир. У 1997-2002 роках навчалася у Державній художній середній школі ім. Т.Г.Шевченка. З 2002 року по 2008 рік навчалася у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (факультет живопису), отримала ступінь магістра мистецтва. У 2004-2008 роках навчання, а з 2008 по 20011 роки асистент-стажер в майстерні монументального живопису та храмової культури професора М.А.Стороженка. З 2006 року член молодіжної організації спілки художників України. З 2010 року член спілки художників України. Живе і працює в Києві.
ГРИГОРІЙ СВІТЛИЦЬКИЙ – ПЕРШИЙ НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ
Світлицький Григорій Петрович – один з видатних українських майстрів світлового живопису. Він створив чарівні пейзажі з зображенням місячної ночі, які стали найбільш характерними для його індивідуального почерку (“Зійшов місяць”, “Марусина хата”, “Срібна ніч”). Друзі й вчителі Світлицького відзначали, що він по-своєму передає світло і колорит. Він розробив свою особливу технологію фарб, завдяки якій його картини й досі не потьмяніли, не зблякли став першим народним художником України (1946).
Художник Олег Васянович
Художник Олег Васянович – яскравий представник сучасного українського живопису. У його творчості відображаються образи невимовної краси світу, який оточує нас. Багата і яскрава живопис з вільним, енергійним мазком прагне відобразити в фарбах найменші зміни природи, її настрій і характер. Не випадково художник віддає перевагу пейзажу, адже в ньому найбільш повно розкривається вся палітра кольорів, передається стан природи, гармонія і неповторне враження. Художнику чудово вдаються натюрморти і портрети. Він також дуже любить писати морські пейзажі, прозорість морської води, передаючи її живий, просторовий образ.
Чернігівський художник Володимир Матвєйцев
Володимир Матвєйцев народився 15 квітня 1963 року у місті Кам`янець-Подільський на Хмельниччині. У 1981 році закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т.Шевченка , а у 1991 – Київський державний художній інститут (факультет графіки).Член Національної спілки художників України. Основний напрямок у творчості – станковий живопис. Учасник всеукраїнських виставок. Лауреат премії імені Михайла Коцюбинського. Твори зберігаються у Чернігівському художньому музеї та у приватних колекціях України,Іспанії,США,Ізраїлю та Канади.
Ілюстрації до “Енеїди” І.Котляревського художниці Оксани Тернавської
Унікальне видання “Енеїда” Івана Котляревського оформлене сотнею ілюстрацій (із них 42 повношпальтові) художниці Оксани Тернавської, яка працювала над ними три роки, сполучала малюнок від руки з комп’ютерною графікою. Вдало поєднані давньогрецький стиль з українським бароко на малюнках створюють враження, наче ви дивитесь яскравий фільм. Як живі, постають перед нами Еней, Дідона, боги з Олімпу… Ілюстрації створюють абсолютно новий, чарівний світ міфологічної казки українського народу. Майстерно вимальовані пензлем персонажі, знайомі з дитинства кожному українцеві. Художниця використала традиційні українські кольори — червоний, зелений і синій.
Лобода Тарас. Жінка в червоному
Тарас Лобода народився в 1961 році в місті Івано-Франківську, в родині видатного художника Івана Лободи. У 1985 році закінчив Київську академію мистецтв. З 1993 року Тарас з сім’єю живе в Празі, працюючи у своїй Празькій студії.