Юрій Писар народився 10 жовтня 1985 року в місті Рахові Закарпатської області. Перші кроки в малярстві зробив у студії художника М.Ворохти в рідному місті. Згодом продовжив освіту в Інституті мистецтв м. Івано-Франківськ за спеціальністю «живопис». З 2008 року розпочалась вільна творча діяльність художника, а з нею і формування стилю та ретельне шліфування техніки. На даний час митець живе та працює в місті Івано-Франківську.
Місяць: Серпень 2016
Живописець – мариніст Судковський Руфін Гаврилович
Судковський Руфiн Гаврилович – живописець – мариніст народився 7 квітня 1850 року в м. Очакові на Миколаївщині у родині священика. За сімейною традицією у 1862 році вступив до Одеського духовного училища, а через два роки був переведений до Херсонської духовної семінарії, яка знаходилася у Одесі. Під час навчання у семінарії, він одночасно відвідував Школу малювання та креслення Одеського товариства красних мистецтв. Поступово, отримуючи художні навички, Руфiн Судковський усвідомлював, що його життя повинно бути пов’язане з мистецтвом. Картини безкраїх морських просторів, неосяжних степових далей, яскравого сонячного неба з дитинства пробудили в ньому душу художника.
Пастельний імпресіонізм Сергія Коморного
Роботи Сергія Коморного цілком можна віднести як до графіки, так і до живопису. Ці пастелі виконані на великоформатних аркушах паперу, але сам простір творів буквально переповнений внутрішньою енергією, експресією, життєлюбством.
Артгалерея сюрреалізму Валерія Кота
Картини – це підсвідома трансформація дійсності, художнє переосмислення інформації про світ, людей, події, дати, це закодована, зашифрована інформація перетворена в знаки, символи, образи, сюжети зображень на картинах і з плином часу, лише злегка доторкнувшись до картини, можна зчитувати ту інформацію, і знову відновлювати в пам’яті те, що було і те, що могло б бути, минуле не померло, воно продовжує жити в храмах, в картинах, книгах, в музиці …. Валерій Кот
Ізоаксіалогізми Шиніна Олександра
Шинін Олександр у станковому живописі працює в напрямку, який назвав: «ІЗОАКСІАЛОГІЗМ» – зображення філософських міркувань про цінності життя. (ІЗО – комплекс пластичних мистецтв, початково пов’язаних зі створенням статичних зображень і матеріальних форм, AXIA – цінність, ЛОГІКА – міркування).
Барви юної палітри Устянської Віри
Устянська Віра Сергіївна народилася 27 вересня 1988 року, в місті Запоріжжі. У 1996 – 2000 роках займалася в дитячій ізостудії Шевченківського району, а з 2000 по 2004 рік в Дитячій художній школі м. Запоріжжя. З 2006 по 2009 рік проходила навчання в Запорізькому центрі професійно-технічної освіти і отримала спеціальність “Дизайнер”. У 2009 – 2015 роках навчалася в Харківській Державної академії дизайну і мистецтв на спеціальності “Станковий живопис” в портретно-жанровій майстерні під керівництвом Чауса В.Н. і Ганоцького В. Л. З 2013 року – член Національної спілки художників України.
Художник Лемзяков Володимир Генадійович
Лемзяков Володимир Генадійович народився 28 липня 1966 року. Закінчив Республіканську художню середню школу імені Т.Шевченка, а у 1993 році поліграфічний інститут ім. І.Федорова (факультет книжкової графіки).Вчився у рисувальній школі і творчій майстерні В.Зарецького. З 1995 року член Київської обласної національної спілки художників України.
Художник Олександр Данилов
Подорожі в ірреальні міфологічні часи, зміна декорацій і костюмів, театралізація як спосіб художнього мислення Данилова дозволяє йому досягти в живописі особливї витонченості, показати одночасно святковість, драматизм і сценічність життя.
Точність і гнучкість малюнка, тонкість колірних відносин дозволяють говорити про рішення вічних питань кольору і лінії, світла і тіні.
Художник Михайло Жук. Український модерн
Михайло Іванович Жук народився у 1883 році у м.Каховка Херсонської області — український художник, професор Української академії мистецтв, проректор Художнього інституту в Одесі. Захоплювався фотографією, писав вірші та прозу.