Про Василя Непийпиво український письменник Павло Загребельний писав: «Який безмежний і всемогутній цей художник! В його душі живуть тисячолітні ліси й задумливі села, велелюдні міста і тихі води, він відкриває велику поезію в безмовності придніпровських пагорбів і цвітінні гречок, соняшників, льону, він І сам присутній у кожному шереху осіннього листка, що падає з дуба, в щонайнепомітнішому переблиску лісового серця і закликає бути присутніми й нас, бути учасниками таємничого процесу творення, невпинних пошуків краси всього сущого і великих відкрить».
Непийпиво Василь Гнатович (1916-2007) – український живописець і графік. Народний художник УРСР (1982). Спеціальної художньої освіти не мав, проте, він першокласний майстер ліричного пейзажу. Народився в с.Кам’янка Диканського району Полтавської обл. Жив і працював у м. Києві.
Зимовий пейзаж з церквою, 1977 р.
Там, де жив Короленко, 1957 р.
Українська хата Слобожанщини, 1993 р.
в 1971-72 роках я навчалась в Київському книготорговельному технікумі і часто ходила на виставки картин в галерею.Одного разу зайшла – дивилась картини і на одній картині відчула дух Полтавщини. Вона мені дуже сподобаласьСтояли дерева – такі як на Полтавщині і річечка. І повітря було полтавське . Так як я часто тут бувала – були знайомі.Один чоловік сказав мені ” Я тебе познайомлю з художником Непийпиво – це його виставка картин. Ми познайомились – зразу видно – полтавчанин і мова – мелодійна і м”яка. Мій чоловік насміхався наді мною коли я говорила- чуля а не чула , бачиля а не бачила. Я живу на Хмельниччині 50 років.Заговорила з приїзжим – запитує чи я родом не з полтавщини. А на картині “садиба” точно хата мого дідуся де я народилась – стояла вона крайня на пагорбі. А художник – то дух України і велика наша гордість