Живопис Михайла Чорного – безмежна любов до України, до українців, до Поділля, до села, до кожного з тих, хто поряд! Українська ментальність – його формула самобутності
Офіційній сайт, блог та архів
Живопис Михайла Чорного – безмежна любов до України, до українців, до Поділля, до села, до кожного з тих, хто поряд! Українська ментальність – його формула самобутності
Гуменний Юрій Степанович народився 23 травня 1947 року у селищі Івано-Франкове Львівської області. Закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва у 1973 році. З 1973 року живе і творить у Миколаєві. Член Національної спілки художників України з 2006 року.
Народився Вовчок Василь Іванович 1959 року у селі Нижній Бистрий Хустського району Закарпатської області, та з дитячих літ виховувався в Ужгороді в родині свого дядька – знаного закарпатського письменника Василя Вовчка. Вчився у студії образотворчого мистецтва у З.С. Баконія. Закінчив художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Ушинського. Викладає образотворче мистецтво в Ужгородській дитячій школі мистецтв. Із 1995 року – член Національної Спілки художників України.
Сипняк Петро Михайлович народився 29 січня 1959 року у селі Лани Галицького району Івано-Франківської області. У 1980-1985 роках навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва. З 1989 року член Національної спілки художників України. Член Спілки художників «Клуб українських мистців» (КУМ). З 2002 року — заслужений художник України, а з 2014 року- Народний художник України. Живе і працює у Львові.
Іван Ілько – майстер, який тонко відчуває психологію краю і краян, який відтворює на своїх полотнах не поверхово красоту, а глибину, з елементами алегоризму і внутрішньої напруги, а в ній криються переживання художника. Синівська любов до рідного краю дає можливість народжуватися творчим роботам з суто “Ільківськім” баченням і відчуттям Закарпаття у всій своїй неповторності.
Оксана Оснач надає перевагу техніці олійного живопису, працює в реалістичному напрямку. Яскраві полотна майстрині привертають увагу життєстверджуючою палітрою. Художниця часто працює на пленерах, завдяки чому у творах відчувається присутність тут і зараз. Прості мотиви природи, зворушливі дворики та вулички, натюрморти просякнуті сонячним світлом, відбивають захоплення Оксани реальним навколишнім світом.
Портрети Галини Константюк – це картини із вигаданими героями, за якими ховаються реальні люди. Це можуть бути знайомі художниці, друзі або ж просто випадкові люди. Ці образи врізаються в пам’ять, оскільки наповнені колоритними барвами, незвичайними українськими мотивами. Кожен портрет – це унікальна історія про людину, прочитати яку можна придивившись на риси обличчя.
Сушарник Ганна Олександрівна народилася 1 жовтня 1988 року в Приморському краї, .
У 2003 році закінчила художню школу, а у 2013 році Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, за спеціальністю «Реставрація творів мистецтва» де отримала кваліфікацію художника-реставратора, експерта творів мистецтва, викладача фахових дисциплін. На даний час проживає в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області.