Закарпатський художник Гарані Йосип Йосипович

Автопортрет

 

Один з яскравих представників закарпатської школи живопису. Послідовник Й. Бокшая та А. Ерделі. Працював в техніках олійного живопису, акварелі та пастелі.            Гарані Йосип Йосипович народився 16 березня 1921 року в селі Вузлове Берегівського району Закарпатської області.  З 1961 року – член Національної спілки художників України. Помер у 2009 році.

 

er

Читати далі

Чарівні пейзажі Полісся художника Степанюка Костянтина

1

– Я працюю в жанрі пейзажної лірики. Лірика – це стан душі, яку ти передаєш, спілкування душі з природою, певні емоції. Я працюю в різних техніках, ближче до імпресіонізму, експресіонізму, акцентую увагу на ритміку кольору. Лірика сама по собі є стихією, вона не стоїть на місці, а постійно рухається, – розповідає Костянтин Степанюк.                                                                    Серед його робіт  переважають пейзажі рідних місць: природа Полісся, чарівна краса Рівненщини. Художнику подобається місцевість рідного Решуцька, тихий плин Горині і чисте повітря лісу.

 

береги річки Горині в листопаді

Читати далі

Напівказковий світ Вітановської Раїси

001

У своїх картинах Раїса Вітановська зображує напівказковий світ, добрий і затишний, наповнений прекрасним очікуванням дива. Світ прекрасних дитячих снів, в якому живуть герої улюблених казок. У картинах художниції відчувається гармонійне захоплення кольором, насолода звучністю фарб, несподівані поєднання колірних розсипів і букетів.
 Художник інтуїтивно прагне до того, щоб Світло, яке безсумнівно означає вищий початок, знайшов свій відблиск в її картинах. «Спілкування з таким живописом дарує глядачеві відчуття свята, радості і заспокоєння, якого так не вистачає в божевільному вихорі сучасного життя.» (Ольга Бондарчук)                                                        0_14a0fa_485c817_XXXL

Читати далі

Художник-сюрреаліст Андрій Потеряйло ( Andrei Poteryaylo (Mancino))

011

Український живописець і графік, один з яскравих представників сучасного сюрреалізму Андрій Потеряйло народився в Києві в 1974 році. Навчався в Київській республіканській художній школі, відвідував приватну студію аналітичного малюнка Миколи Олександровича Шкарапута. У віці 17 років переїхав зі своєю родиною в Нью-Йорк, де він відвідував заняття в інституті Пратта в Нью-Йорку, навчання в Reitveld Academy в Амстердамі і в Міжнародній школі графіки (Scuola di Grafica Internazionale) у Венеції. Це була Венеція, яка заволоділа його уявою. Там, в Італії, від колег – студентів художніх вузів Андрій отримав псевдонім “Mancino”, що означає лівша – по-італійськи.В даний час художник ділить свій час, працюючи у студіях в Нью-Йорку і Києві.                                                                                              Plasticine Spectacle

Читати далі

Натюрморти Олексія Сусола

2

 

Сусол Олексій Миколайович  закінчив у 1997 році Одеське художнє училище  ім. М.Грекова, а у 2003 році  Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури  (спеціальність “живопис”). Член Національної спілки художників України.

 

 

1355017364-0721364-www.nevsepic.com.ua

Читати далі